BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Malmkrona 13786519
nr 1378 6519
Malmkrona
mässing. Höjd: 41cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:14:42
100 kr
150 kr
Mässing